سیم کارت کودک و نوجوان ایرانسل

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری سرویس کودک و نوجوان را آغاز نموده است تا بستری امن و مطمئن در اختیار کودکان، نوجوانان و خانواده‌ ها باشد. این خدمات بستری امن به همراه اینترنت پاک را برای دسترسی کودکان و نوجوانان به محتوای جذاب و مفید فضای مجازی فراهم کرده است.

در این راستا شرکت پویا گستر الکا به عنوان نماینده رسمی فروش و توضیع محصولات ایرانسل در شمالغرب کشور، همگام با شرکت ایرانسل اقدام توزیع سیم کارت کودک و نوجوان نموده است. متقاضیان دریافت سیم ‌کارت های فوق می‌ توانند با تماس و یا با مراجعه به دفتر مرکزی این شرکت ضمن دریافت اطلاعات بیشتر، جهت ثبت نام و دریافت “رایگان” سیم کارت های فوق با جوایزی ارزنده اقدام کنند.

چند نکته:
امروزه در زندگی اجتماعی، فضای مجازی جای دوستان و نزدیکان را گرفته و در حقیقت جایگزین روابط دوستانه و خانوادگی شده است. متاسفانه هستند کودکان و نوجوانانی که ساعت ها از وقت خود را در فضای مجازی گذرانده و به جای فعالیت های اجتماعی، به فعالیت های فردی روی می آورند. این موضوع افراد را در افسردگی و انزوای اجتماعی فرو خواهد برد، چه بسا خود آن ها از این موضوع آگاهی نداشته و حتی ممکن است آن را تأیید نکنند. اما به دلیل نبود اطلاعات افراد در سنین پایین، متاسفانه آسیب های فوق قابل درک توسط فرد نیست. از اینرو والدین گرامی با اقدامی مناسب در جهت یاری به فرزندان عزیز خویش در جهت استفاده از فضایی سالم و به دور از ناملایمات و آسیب های اجتماعی فضای مجازی و با آموزش فرهنگ استفاده، آینده ای پاک و روشن اجتماعی- فرهنگی را برای آنان رقم بزنند.